אפקט WOW ללקוחותיך

WOW – היא פעולה קטנה שיוצרת אפקט רגשי עצום.

כולנו אוהבים אותנו, ששמים אותנו במרכז, שאנו מרגישים שאנחנו חשובים למישהו והוא מראה זאת במעשים.

כשקורה לנו WOW אנחנו מרגישים תחושה טובה ולעיתים אוהבים לשתף בWOW שלנו גם את החברים והמשפחה.

עכשיו יש לך אפשרות לעשות WOW לאנשים החשובים לעסק/חברה שלך. לעובדים, לספקים, ללקוחות העסקיים, לעמיתים, למשתפי הפעולה, למשקיעים ולאנשים שמפנים אליך לקוחות חדשים.

הספר שבידך הוא המפתח לצמיחה עסקית של העסק שלך בעידן החדש.

הוא מכיל את מיטב הרעיונות האסטרטגים העסקיים בעת החדשה, טקטיקות, מודלים עסקיים, דרכי פעולה והמלצות הניתנות ליישום באופן מיידי בעסק שבבעלותך או שבניהולך.

אני משתמש ברעיון של אפקט הWOW בעבודת הייעוץ שלי עם בעלי עסקים. אני נוהג לפרגן ללקוחותיי, לגורמים מפנים, ולכל מי שעזר לי, ולהודות לו ע"י משלוח של ספר מתנה בדואר בהפתעה, וזה יוצר תמיד אפקט WOW.

בכל פעם שאתם יוצרים WOW לאחרים אתם מייצרים בעצם WOW לכם, לחברה שלכם ומחזקים את מערכת היחסים והקשר הרגשי עם כל הקהילות שסובבות אתכם.

אני מציע לעזור לכם לייצר המון WOW ולשלוח עבורכם את הספר: הקוד האסטרטגי, אל האנשים החשובים לכם ותקבלו בתמורה מחמאות על החשיבה המקורית, הפרגון וההערכה ההדדית ממקבל הספר.

למה עכשיו ?

אנחנו חיים כעת בהווה ורק עכשיו יכולים לבצע את הפעולות שיזקפו לטובתנו בעתיד. לכן אני מציע לך עכשיו להתגבר על הדחיינות הטבעית שלנו כבני אדם ולחוץ על הכפתור ההזמנה ולזכות בצרור מחמאות בעתיד הקרוב מאוד.

*מעבר לדף רכישה מאובטח

דרור קראוס - מייסד "מור" בית השקעות

הספר ״הקוד האסטרטגי״ מבוסס על ניסיונו רב השנים של אמיר בפיתוח וייעול עסקים שנתקעו במעלה הדרך ושיחות אינספור עם בעלי עסקים שהצליחו ופרצו דרכים.

אין ספק שהספר יכול לתרום לקוראיו רבות במאבק התמידי להצלחה.

יפעת ברעם מיסדת ומנכ"לית Medord-3ds

אם יש מישהו שאני אוהבת להתייעץ אתו- זה אמיר! את התובנות החכמות ביותר והעצות הטובות ביותר קיבלתי ממנו. ממליצה בחום!

אמיר הרדוף - סטרטאפיסט ויזם

אני מכיר את אמיר אישית מזה שנים מספר, גם כחבר, גם כיועץ, וגם כלקוח אישי שלו. שיחה של כמה דקות עם אמיר יכולה לשנות עולמות אצל בעל/ת חברה. אתה עתיד לפגוש את אחד היועצים העסקיים הנדירים במחוזותינו, ומעל הכל, אדם עם לב רחב שבאמת רוצה בטובתך!

יוסי גיטלמן - בעלים ומנהל דפוס "העיר העתיקה"

כשבחרתי לקדם את בית הדפוס לעולם האסטרטגי השיווקי, פגשתי את אמיר, אשר הפך למנטור שיווקי עבורי. אופן הראיה העסקית של אמיר, בשונה מהסטנדרט המקובל, עזר לי לראות את הניהול העסקי השיווקי של בית הדפוס, באופן שמפריד בין העיקר והטפל, במטרה להתמקד ביצירת תועלת ללקוחות.

כיום בית הדפוס "העיר העתיקה" בין המתקדמים ביותר בישראל!

יעקב קרסניק - מנכ"ל ובעלים, Zucca מפעל לייצור פסטה ביתית טרייה למסעדות.

עבדתי עם אמיר כשלוש וחצי שנים כיועץ אסטרטגי שיווקי לזוקא. בתקופה הזו חלו שינויים משמעותיים לטובה החברה בתחומים בהם עוסק אמיר, וכתוצאה מכך שיפרנו בהתמדה את "השורה התחתונה" במאזן.

דר' דן הרמן אסטרטג עסקי - המוביל בישראל

אחד האנשים שאני הכי אוהב להתייעץ איתם על העסק שלי הוא אמיר דרורי. איש חכם בעל ניסיון אדיר כיזם שלכלך את הידיים וכיועץ ומנטור בעבודה עם עשרות יזמים ומנהלים לאורך שנים.

חוני אילון - בעלים ומנכ"ל של אביה שרותי אחסנה הגדולים בישראל

עבדנו עם אמיר על הפיתוח האסטרטגי שיווקי של מוצר חדש "הום בוקס". התוכנית של אמיר הביאה את התוצאות הטובות ביותר והמוצר עומד להיות מוצר הדגל שלנו.

איילת כהן - בית הרעיונות, הפקה ותוכן לאירועים עסקיים

אמיר, אתה בעל אבחנה חדה ויכולת ניתוח וראייה למרחקים ארוכים והספר הוא מכרה זהב מזוקק של כל הידע והחומרים שאספת.

מירי חדד - מרכז למניעת השמנה ותזונת ספורט

​כשפגשתי את אמיר דרורי בפעם הראשונה ידעתי שאני רוצה לקחת את העשייה שלי בתחום התזונה צעד אחד קדימה ולשם כך כמו בתזונה או כושר, דרוש מלווה מקצועי - מנטור!
ומאז כמו שאומרים... הכול היסטוריה.
עבורי אמיר הוא נכס ומתנה! הוא מלווה הרבה מאוד עסקים ועוזר לנפץ תקרות זכוכית ולעוף קדימה 😊
את התובנות שלו הוא ארז לתוך ספר מרתק! אישית, ממליצה בחום לכל בעל עסק אשר רוצה להתקדם קדימה לקנות את הספר.
לי אישית - הכלים אשר ניתנים בספר עזרו מאוד.

נועם קל לי - מנטור עסקי

היי אמיר. הספר מעולה. קראתי אותו היום ונפלו תובנות ובאו לי רעיונות חדשים מהדף של המודלים העסקיים, כל הכבוד, כתוב ברור ומדויק.

חגית שוקר - רו"ח

אמיר, אתה לימדת אותי מי אני, להביא את העצמי שלי ,  מה אני אוהבת ויודעת לעשות  ולהביא את הייחודיות שלי לעסק  שלי ומפה לחבר את עצמי לתועלות של הלקוח צריך. 
לראשונה למדתי שאני צריכה לשווק את התועלת הרגשית שהלקוח יקבל ורק אח"כ לתועלת הפונקציונאלית שיקבל. אתה מסדר לי את החשיבה כיצד להתנהל עם סיטואציות שונות תוך כדי תנועה. בנינו כלים בסיסיים שלא היו לי קודם לכן – "אבחון פיננסי"  והם משמשים כלי שיווק, לראשונה כתבתנו מאמרים – עזרת לי בזה. 
אפשר לומר שנפרצו חלק מהמחסומים האישיים שלי שמפריעים לי להתקדם מעת לעת.  
אתה נותן מסגרת לבקרת עשייה מבחינה שיווקית.זו הזדמנות נוספת לומר תודה.

גלי מיכל חנן - מנכ"לית זוויות, דיאלוג חכם רב ערוצי

משנת 2010 שפתחתי את העסק שלי נפגשתי עם אלפי בעלי עסקים, מנהלים בכירים, ראשי עיר ויחד עם זאת,
עד שלא נפגשתי אתך לא פגשתי מישהו שיושב מולי, מייעץ לי או משוחח איתי ואני יודעת ב-100% שהוא מבין על מה שהוא מדבר.
השיחות אתך לא בהכרח התבטאו ב"עשה ואל תעשה" או בסודות שלא הכרתי קודם, אבל בהכרח למדתי ממה שטמון בסודות האלו, רק שהייתי צריכה לדייק אותן, לחדד ולצאת עם מסקנות. 
הייעוץ שלך אפשר לי לקבל תובנות עמוקות יותר, נתן לי אמונה גדולה יותר בדרך שלי, נתן לי פתרונות שלא חשבתי עליהם, פתח לי עוד נקודות מבט להסתכל ולבחון אותן. בשקט, בנועם ובסבלנות. העברת את הדברים שאפשרו לי להיפתח ולהתפתח בהיבט העסקי ואישי. תודה גדולה נשתמע" 

שלמה ברוש - סמנכ"ל עסקי בית חולים אלי"ן

יש אומרים אל תסתכל בקנקן.....אלא במה שיש בו. נכון וחכם. אולם במקרה של ספר חדש שיוצא לאור, עם ההצפה הקיימת כן חשוב גם המראה הראשון התופס את העיין...הקנקן. אחר כך פותחים, תחילה מעבירים דפים ואז מגיע השלב השני של הרצון לקרוא ולהתעמק. זה בדיוק מה שקרה לי כשראיתי את ספרו החדש של אמיר דרורי הקוד האסטרטגי. במבט ראשון הספר משדר מכובדות ורצינות. אסתטי ורציני. כשפתחתי ועלעלתי בדפים התרשמתי מהצורה הפנימית העימוד האותיות ומיד נכנסתי לעניין. כיון שהכתיבה מושכת אותך. יש שאלות ותשובות, דוגמאות והסברים, אתה מתחבר מהר מאוד לתוכן ומסתקרן......זה הייחוד בספרו של אמיר. ממליץ לכל מי שחפץ ללמוד ולהכיר את העולם העסקי לקרוא את הספר הזה.